EZÜSTMŰVES
Munkavégzés helyszíne:
2142 Nagytarcsa, Cinkotai út

  • Miért válassz minket?
    • stabil, hosszú távú munkahely egy folyamatosan fejlődő cégnél
    • szabad hétvégék (munkavégzés hétfőtől péntekig)
    • egyműszakos nappali munkarend
    • emberi hozzáállás
    • versenyképes fizetés
    • rendezett munkakörülmények
    • segítség a minél gyorsabb beilleszkedésben
    • akár azonnali kezdési lehetőség
    • Tisztán látható karrierút
      Amennyiben motivált vagy és ezt a hozzáállásod és a teljesítményed is indokolják, a későbbiekben akár csoportvezetői pozícióra is szert tehetsz mivel cégünk elsősorban a meglévő dolgozóinak biztosít előrelépési lehetőségként középvezetői feladatokat.
  • Az alábbi feladatok kapcsán számítunk rád:
    • esztergagép kezelése
    • egyedi forrasztási feladatok megadott paraméterek alapján
    • adott sablonok alapján meglévő eszköztárral cizellálás
    • szükséges anyagok mozgatása (fizikai munka)
  • Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az alábbi jellemzőkkel:
    • pontos és precíz munkavégzés
    • rend és tisztaságszerető hozzáállás
    • tapasztalat ugyan előny de pályakezdőként is szívesen fogadunk

Abban az esetben, ha csak részmunkaidő érdekel, akkor is jelentkezz nálunk, lehetőség van 4 vagy 6 órában is dolgozni.

Amennyiben hosszútávra keresel munkát és felkeltettük az érdeklődésedet, valamint a feltételeknek megfelelsz, a pozícióra történő hivatkozással várjuk fényképes önéletrajzodat a karrier@sacrafamiglia.hu e-mail címre!